Eesti Akadeemiline Spordiliit
 Uudised
 Uudiste arhiiv
       2003
       2004
       2005
       2006
       2007
       2008
       2009
       2010
       2011
       2012
       2013
       2014
       2015
       2016
       2017
       2018
 EASL
 Kalender
 Koolitus
 Galerii
 Registreeru
 Medalivõitjad
 Postilist
 Lingid
 In English
Partnerid
Hasartmängumaksu Nõukogu

ROI

Cramo

Tartu linn
Pilt EASL ürituselt
Üliõpilaste meistrivõistlused  Üliõpilaste suvemängud  Universiaadid
Eesti Üliõpilaste MV-te KALENDER / PILT
YliPall / YliPall
Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev - IDUS / Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev - IDUS
EASL » Uudiste arhiiv » 2018 » September Prindi
Jaanuar    Veebruar    Märts    Aprill    Mai    Juuni    Juuli    August    September    Oktoober

Selgunud on Rahvusvahelist Üliõpilasspordi Päeva - IDUS kava Eestis (0)

Tartu 

Tartu Ülikooli Spordihoone

7:00 - 22:00 spordiklubi kergejõustikuhall ja jõusaalid avatud iseseisvaks treenimiseks
Aeroobikasaal
07:15 – 08:15 Bodypump – Eva-Liisa Edela
12:15 – 13:15 Käed Kõht Tuhar – Kristi Möldri
17:15 – 18:15 Jõutreening – Ivika Värton
18:15 – 19:15 Tantsime – Marju Asarov
19:15 – 20:15 Aeroburn – Marit Rauk
20:15 – 21:15 Bodybump – Stanislav Žurbenko
Väike saal
08:15 – 09:15 Pilatese võimlemine – Marju Asarov
17:30 – 18:30 Seljatreening – Kadri Vernik
18:30 – 19:30 Power Yoga – Ivika Värton
Jõusaal
12.30 - 13.30 Ringtreening – Hannes Tamm
17:00 - 20:00 Jõusaalis annab treener nõu
Kergejõustikuhall
16.00 – 17.30 NTC Challenge – IDUS päeva eri
18.30 - 20.00 Jooks, Jõud, Venitus – Kadri Vernik
Poksisaal
19.30 - 20.30 Fitness Intervall – Hannes Tamm
Uus pallisaal
20:30 - 22:00 Võrkpalli treening – Mart Naaber
Väline harjutusväljak
18:30-20:30  - Ragbi treening
Tartu Ülikooli Keemiaüliõpilaste Selts
19:30-21:00 Sõprusmängu jalgpallis: rebased vs keemikud

Eesti Maaülikooli Spordihoone
Tasuta rühmtreeningutes osalemine (vaata treeningplaanist - fitness.emu.ee/) ja jõusaali
kasutamine EMÜ Spordihoones
10.00 - 17.00ni piljardilaua kasutamine EMÜ Spordihoones
10.00 - 17.00ni lauatennise ala kasutamine EMÜ Spordihoones
13.00
 - 16.00 IDUS 3x3 Tartukorvpalliturniir
14.00 - 18.00 Mini-jalgpalli turniir „Puurijalka“ Tartu Kõrgkoolidele
16:30 Tornijooks – aja peale vaja jõuda 16. korrusele. Start EMÜ Torniühiselamu parklast

EMÜ Üliõpilasesinduses
10.00 - 16:00 kõikidel huvilistel võimalik mängida lauatennist, koroonat ja Playstationit
16.00 mängulised vahepalad Tornijooksu ajal

Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Nooruse 5 koolimaja ümbrus ja Tamme Gümnaasiumi palliplatsid
12.30 - 16.00 Spordiüritus „Füsioteraapia – koostöö“
Osavus- ja liikumismängud, kus pannakse proovile võistkondade oskused jateadmised
meditsiinialaste ülesannetega.
12.30 – 12.45 Kogunemine ja võistkonna registreerimine
12.45 – 13.00 Avamine
13.00 – 16.00 Võistlused
16.00 – Autasustamine

Aura Veekeskus
9:30 - 10:30 tasuta sissepääs
9:30 - 13:00 tasuta ujumine
10.00-10:
30 Süvaveeaeroobika
10:
30-11:15 Aquapower
Vesiaeroobikas osalenutele lõõgastus veepargis

 

Tallinn

Sisekaitseakadeemia
9.30 hommikune virgutusvõimlemine akadeemia töötajate eestvedamisel
(ElmarNurmela, Marek Link, Kalvi Almosen, Mati Mätlik jt – õppehoone fuajees)
9.45 spordipäeva sissejuhatus E. Raska auditooriumis (Epp Jalakas)
10.00 kohtumine akadeemia vilistlase triatleet Marko Albertiga
11.00 stardid peapääsla lähistelt orienteerumisrajale, orienteerumise finiš on jooksukrossi raja juures
12.00 Sisekaitseakadeemia jooksukrossi MV Pirita terviseradadel, naised - 1 km, mehed - 3 km
13.30 algavad minivõistlused spordihoones (200 m sõude-ergomeetril, 500 mwattbike'il, "plank")
14.30-15.15 judo tutvustav treening matisaalis (Ookami klubi)
15.15-15.45 Tai poksi demo esinemine ja tutvustav treening (Andra Aho jt)
16.00 spordihoones jooksukrossi ja teiste võitjate autasustamine ning osalejatele loosiauhindade jagamine.
Alates 15.00 eelnevalt registreerunud soovijaile tasuta Pirita Myfitnessiklubis treenimine jõusaalis ja/või õhtustes rühmatreeningutes osalemine.

Tallinna Tehnikaülikool
IDUS päeva raames on avatud TTÜ spordihoones kõikidele treeningutele uksed ja kõik on oodatud!
Kõik sportlikud tegevused on tasuta.
REGISTREERIMA EI PEA!
Spordihoones tehtavatesse trennidesse on võimalik tulla järgnevatel aegadel:
Jõusaal algusega 8.00,10.00,12.00 ja 14.00
Rühmatreeningute saal:
8.00 HEATFUNC
10.00 Vinyasa Yoga
12.00 PumpFX
14.00 Toning
17.00 Nike Training Club MOBILITY
Ringtreeningute jõusaal:
8.00 Ringtreening
17.00 Ringtreening
Pallimängud:
Sulgpall algusega 8.00,10.00,12.00 ja 14.00
Lauatennis algusega 8.00,10.00,12.00 ja 14.00
Kõikidel peab olema kaasa oma vahetusjalanõud, joogipudel ja rätik! Riiete vahetuseks kaasa võtta 2 eurone münt.
Treeningute kirjeldused leiad: https://www.ttu.ee/oppetoo-51/#treeningud-2
Täpne tunniplaan:
https://www.facebook.com/ttusport/app/190322544333196/
Tule kuulama ka samal päeval tervislikust toitumisest ja smuutidest: https://www.facebook.com/events/521786978245126/

Tallinna Tehnikakõrgkool
Toimub orienteerumisvõistlus. Võistlus algab kell 18.00 Siidisaba 7 ühika juurest. Tegemist on paarisorienteerumisega ehk kahesed võistkonnad, lubatud on ka mees ja naine võistkonnad. Võistluse algul jagatakse võistlejatele kaart, mille abil tuleb leida üles erinevad punktid ja seda võimalikult kiiresti.
Lisaks on sellel nädalal tasuta treeningud TKTK-s kõikidele TKTK tudengitele.

PS! Jälgi uudiseid lisaks ka meie Facebook eventist:


Eesti Akadeemiline Spordiliit

EASL » Uudiste arhiiv » 2018 » September
Järgmised üritused
 18. november 
  Lauatennise meistrivõistlused 
 18. november 
  Korvpalli meistrivõistlused 
Küsitlus
Kas osaled mõnel sügis-talvise hooaja EASL üritusel /meistrivõistlused, Ylipall, seminar/)
Loomulikult osalen
Loodetavasti saan osaleda
Ei tea veel
Ei osale
FISU

EUSA

ENAS
 Maarja Eesti Akadeemiline Spordiliit, Lai 24, 51006 Tartu, +372 7 333 233, easl@easl.ee