Eesti Akadeemiline Spordiliit


Talijalgpallis selgusid finaalturniirile pääsejad. (0)

Eile õhtul selgusid talijalgpalli meistrivõistlustel alagruppide lõplik paremusjärjestus.

Teisipäeval, 14. novembril, peeti Tallinnas viimased alagrupimängud. Juba enne viimast mängu oli selge, et eelmise aasta hõbemedalist, Tallinna Tehnikakõrgkool, seekord finaalturniirile ei pääse. Teistel võistkondadel oli võimalus veel edasi pääseda. Lõpuks kogusid TLÜ, SKA ja EBS kõik 6 punkti (2võitu ja 1 viik), kuid parema väravatevahega sai esimesena edasi Tallinna Ülikool. Teisena pääses edasi Sisekaitseakadeemia ja kolmadaks jäi Estonian Business School.

Kolmapäeval, 15 novembril, toimusid viimased alagrupimängud Tartus. Enne viimast vooru oli finaalturniirile pääsemiseks võimalused veel, Eesti Maaülikoolil, Eesti Lennuakadeemial ja Tartu Ülikoolil. Kuna kõik vajasid edasi pääsemiseks võitu, siis sellega said hakkama Eesti Maaülikool ja Tartu Ülikool, viimane alistas viimases mängus just Lennuakadeemia 6:0 ja teenis sellega ka alagrupi võidu.

Parim väravakütt on hetkel Tristan Koskor (TÜ) 11 tabamusega, talle järgnevad Erki Mõttus (TÜ) 7 tabamusega ja Andree Porila (KSK) 5 tabamusega.

Talijalgpalli meistrivõistluste finaalturniir toimub Tartus Tamme Staadioni kunstmuruväljakul, 26. novembril kell 13.00 – 15.00. Finaalturniir tuleb kindlasti huvitav ja intrigeeriv, sest ühes poolfinaalis kohtuvad Tartu Ülikool ja Sisekaitseakadeemia ning teises poolfinaalis Tallinna Ülikooli ja Eesti Maaülikool.

 

Näeme Tammel!

Eesti Akadeemiline Spordiliit