Esimesed üliõpilaste meistrivõistlused sellel hooajal peetud

Möödunud nädalavahetus oli võistluste rohke.
Reedel 25. septembril toimusid Eesti üliõpilaste meistrivõistlused discgolfis. Võistlused toimusid sellel aastal esmakordselt Tallinnas (Coolbet Järve discgolfipargis). Rada oli väga hästi hooldatud ning võistluste korraldamisel ei olnud mingisuguseid takistusi.
Võistlejaid oli natukene vähem kui eelmisel aastal. Rolli mängis kindlasti reedene päev ning järgmisel aastal oleme selles osas targemad.
Meeste arvestuses saavutas esimese koha Ranno Lepasepp -5 (Tallinna Ülikool), järgnesid Kaspar Sale -3 (Eesti Maaülikool) ja Kevin Krünvald -1 (Tartu Ülikool).
Naiste arvestuses võidutses Kersti Miller +3 (TalTech), teine Stella Leego +9 (TalTech). Kolmanda koha selgitamiseks vajasime lisaviskeid. CTB (esimese viskega korvile lähemale) korraldaja poolt valitud rajal sai paremini hakkama Angela Sööt (Sisekaitseakadeemia), kes saavutas sellega kolmanda koha.

Laupäeval, 26. septembil toimusid üle pika aja saalihoki meistrivõistlused. Seegi võistlus toimus Tallinnas, Õismäe sportmängude hallis. Võistluste korraldamisel aitasid kõvasti kaasa Meelike Terasmaa (üldine korraldus) ning Eesti Saalihoki Liit (kohtunikud).
Kuna võistlused peeti üle mitme aasta, siis oli tore näha, et meeste arvestuses võttis lõpuks osa viis võistkonda ning naiste arvestuses lausa kuus.
Mehed mängisid ühe alagrupina kõik omavahel läbi. Võitjaks tuli TalTechi esindus, kes ei kaotanud turniiri jooksul ühtegi mängu. Teise koha saavutas Tallinna Ülikool ning kolmandaks tuli Eesti Maaülikool.
Naised jaotati kahte kolmesesse alagruppi, kus viimased kohad mängisid omavahel 5.-6. koha peale. Esimesed ja teised kohad poolfinaale ning peale mida 3.-4. koha mäng ja finaal.
Finaali oli väga tasavägine. Mäng lõppes viigilise tulemusega 1:1 ning vaja läks pulleteid. Võitjanaa väljus Tartu Ülikooli naiskond, kes edestas teise koha saavutanud TalTechi naiskonda. Kolmanda koha mängu võitis Sisekaitseakadeemia tulemusega 6:2.

EASL tänab kõiki võistlustel osalemise ning korraldamise eest. Järgmisena on kavas 10. oktoobril toimuvad sulgpalli meistrivõistlused (Tartu Ülikooli spordihoones) ning 17. oktoobril toimuvad judo meistrivõistlused (Tartu A Le Coq spordihoones). Võistlusele registreerimine juba käib!