Nädalavahetusel toimus järjekordne EASL kevadseminar!

Eesti Akadeemiline Spordiliit korraldas möödunud nädalavahetusel, 24.-26. märtsil, järjekordse menuka kevadseminari. Seekord koguneti Harjumaa ääres, kui külastati Nelijärve Puhkekeskust. Seminarist võttis osa 33 osalejat ning esindatud oli 10 erinevat kõrgkooli üle Eesti. Kõik said täiendada oma sporditeemalisi teadmisi nii tipp-, harrastus- kui ka üliõpilasspordi vallas.
Kolme aktiivse päeva jooksul räägiti ja kuulati loenguid olulistest sporditeemadest, osaleti töötubades ning tehti ka aktiivselt sporti.

Seminaril esinejate hulgas olid oma ala spetsalistid, Kunnar Karu rääkis oma katsumustest Mount Everesti vallutamiseks, räägiti Ylisport üritustest ja eriti tulevastest Üliõpilaste XXIII Suvemängudest (toimuvad 30.06.-02.07 Käärikul). Timo Oja (Une Coach) tegi väga huvitava loengu: „Kuidas magada end võitjaks“, Ants Veetõusme (EASL president) rääkis tudengitele spordist ja rahast .

Seminari viimaseks üllatusesinejaks oli endine tipp-triatleet, Trismile asutaja ja IRONMAN Tallinn peakorraldaja Ain-Alar Juhanson, kes rääkis väga detailselt oma sportlaskarjäärist, raskustest elus ning teekonnast ja kogemusest ürituste korraldajaks jõudmisel.

Lisaks tegime laupäeval ja pühapäeval aktiivseid tegevusi nii siseruumides kui ka värske õhu käes. Mõlema päeva hommikul äratati osalejad õues sportides üles. Laupäeval külastasime ka Aegviidu spordihoonet, kus Aare Jamnes (Eesti julgeolekuentusiast) tegi aktiivse tegevuse “Turvataktika”.

Eesti Akadeemiline Spordiliit tänab kõiki osalejaid ning esinejaid väga meeleoluka ja toreda nädalavahetuse eest ja ootab huvilisi juba järgmisele spordiseminarile, mis toimub selle aasta oktoobris.