Eesti kõrgkoolide, kutseõppeasutuste ja gümnaasiumite meistrivõistlused sisekergejõustikus

Sellel reedel, 6. märtsil toimuvad sisekergejõustiku meistrivõistlused õppursportlastele. Võistlused toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones, algusega 14:00.
Võistluste eesmärgiks on selgitada välja parim Eesti kõrgkoolide, kutseõppeasutustuste ja gümnaasiumite õppursportlane ning eraldi kõrgkoolide ja kutseõppeasutuste ning gümnaasiumite meistrid sisekergejõustikus, ergutades sellega kergejõustiku harrastust ja arendamist kõikides Eesti õppeasutustes.

Mehed saavad võistelda kaheksal alal: 60m, 400m, 2000m, 60mtj, kaugushüpe, kõrgushüpe, teivashüpe ja kuulitõuge. Naiste arvestuses on samuti võistlused kaheksal alal: 60m, 400m, 800m, 60mtj, kaugushüpe, kõrgushüpe, teivashüpe ja kuulitõuge.

Eelregistreerimine on selleks korraks lõppenud ning võistlustulle astub ligikaudu 50 nais- ja 75 meessportlast. Võisltema on oodata ka oma ala tegijaid, sest mitmel alal on ennast kirja pannud ka 2019. a suveuniversiaadil kümnevõistluses 8. koha saavutanud Mihkel Holzmann.

Võistlustele on võimalik registreerida veel ka koha peal, vähemalt tund aega ennem oma ala algust. Sama kehtib ka võistlejatele, kes soovivad osaleda väljaspool arvestust. Koha peal registreerides on osavõtutasu 5 eurot. Ajakava: https://www.easl.ee/wp-content/uploads/2020/02/Ajakava-2020.pdf