EASL sügisseminar viis osalejad Narva!

Eesti Akadeemiline Spordiliit korraldas möödunud nädalavahetusel, 20.-22. oktoobril, järjekordse menuka sügisseminari. Üle mõne aasta koguneti taas Ida-Virumaal, kui külastati Narvas Sisekaitseakadeemia õppehoonet. Seminarist võttis osa 38 osalejat ning esindatud oli 12 erinevat kõrgkooli üle Eesti. Kolme aktiivse päeva jooksul räägiti ka olulistest sporditeemadest, osaleti töötubades ning keskenduti eelkõige ürituste korraldamisele ja tehti järgmise aasta erinevate ürituste jaoks ettevalmistusi. Lisaks käidi ka iga päev õues aktiivseid tegevusi tegemas.

Seminaril esinejate hulgas olid oma ala spetsalistid, Alo Lõoke (SA Liikumisharrastuse ja Kompetentsikeskuse juhataja)rääkis oma karjäärist ning Eesti liikumisharrastuse hetkeolukorrast. Räägiti YliPallist ja tulevasest Ylisport hooajast, arutati ja töötati järgmise aasta EASL uute projektide kallal. Ants Veetõusme (EASL president) rääkis tudengitele eelarvete tegemisest ning Sten Kalder (Taltech ürituskorralduskeskuse juhataja) viis läbi töötoa Süsteemne ürituskorraldus.

Lisaks tegime laupäeval ja pühapäeval aktiivseid tegevusi nii siseruumides kui ka värske õhu käes. Toimus „Öömatk Narvas“, kui kohalik Kristiina Paap tegi osalejatele ligi 2-tunnise matka ja rääkis ka väga palju huvitavaid fakte Narva kohta. Sportlik laupäevane hommikuvõimlemine õues koos kerge sörgiga. Lisaks käidi ka Narva Spordikeskuses korvpalli trennis, mille viis läbi Andrus Lehismets.

Eesti Akadeemiline Spordiliit tänab kõiki osalejaid ning esinejaid väga meeleoluka ja toreda nädalavahetuse eest ja ootab huvilisi juba järgmisele spordiseminarile, mis toimub järgmise aasta märtsis.