Kalender

Eesti võistlused

Üritus Aeg Ajakava Juhend Tulemused
EASL aastapäeva turniir 11.01.19 / Tartu PDF Korvpall mehed, korvpall naised, võrkpall mehed, võrkpall naised, individuaalalad
3×3 korvpalli MV 13.01.2019 PDF MEHED, NAISED
Üliõpilaste IV Talimängud 25.01-27.01.2019 / Kääriku WEB WEB WEB
Ujumise MV 16.02.19 / Aura veekeskus PDF Alade tulemused, Koolide medalistid, Medalite statistika
Saalijalgpalli MV 17.02.2019 PDF PDF
Sõudmise MV 02.03.2019 PDF PDF
Sisekergejõustiku MV 22.03.2019 PDF PDF
EASLi Spordiseminar 22.03.19-24.03.19
Male MV 14.04.2019 PDF PDF
Sulgpalli MV 04.05.2019 / Tartu PDF XLS
Jõutõstmise MV 10.05.2019 / Kõrveküla PDF PDF
Üliõpilaste XX Suvemängud 28.-30.06.19 / Kääriku Individuaalalad,

Võistkonnaalad,

Üldjuhend

Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev – IDUS 20.09.2019
Disc-golfi MV 05.10.2019 / Tähtvere JUHEND Tulemused
Judo MV 19.10.2019 / A. Le Coq Juhend
EASL Spordiseminar 18.-20.10.2019 / Nelijärve KUTSE
Lamades Surumise MV 09.11.2019 / TÜ ASK Juhend
Maadluse MV 10.11.2019 / EMÜ Juhend
3×3 korvpalli MV 10.11.2019 / TÜ ASK Juhend
Talijalgpalli MV 11.11.2019 – 09.12.2019 Juhend, Registreerimisleht
YliPall 16.11.2019 / Pärnu
Võrkpalli MV 23.11.2019 / TalTech
Lauatennise MV 23.11.2019 / TalTech
Korvpalli MV 15.12.2019 / TÜ ASK

 

 

Rahvusvahelised võistlused

Võistlus Aeg / Koht Ajakava Juhend Tulemused
Taliuniversiaad 02.03-12.03.2019 / Krasnojarsk, Venemaa
Suveuniversiaad 03.07-14.07.2019 / Napoli, Itaalia JPG General
World University Powerlifting Cup 2019 21.07-27.07.2019/ Tartu Jõutõstmise MK 2019
Krossijooksu MM 07.03.2020 / Marrakech, Maroko
Kiiruisutamise MM 10.03-13.03.2020 / Amsterdam, Holland
Suusaorienteerumise MM 23.03-27.03.2020 / Rovaniemi, Soome
Ameerika jalgpalli MM 04.06-14.06.2020 / Székesfehérvár, Hungari
Jalgratta MM 10.06-14.06.2020 / Nijmegen, Holland
Käsipalli MM 15.06-21.06.2020 / Lodz, Poola
Golfi MM 17.06-20.06.2020 / Taichung, Taiwan
Rannavõrkpalli MM 23.06-27.06.2020 / Málaga, Hispaania
Saalihoki MM 24.06-28.06.2020 / Koper, Sloveenia
Triatloni MM 27.06-28.06.2020 / Kecskemet, Hungari
Purjetamise MM 30.06-04.07.2020 / Campione del Garda, Itaalia
Moodsa viievõistluse MM 07.07-11.07.2020 / Vila Real, Portugal
Orienteerumise MM 14.07.-18.07.2020 / Smolensk, Venemaa
Saalijalgpalli MM 19.07-26.07.2020 / Poznan, Poola
Squashi MM 20.07-26.07.2020 / Shanghai, Hiina
Kanuu MM 21.08-23.08.2020 / Minsk, Valgevene
Sõudmise MM 27.08-29.08.2020 / Zagreb, Horvaatia
Laskmise MM 09.09-13.09.2020 / Pilsen, Tšehhi
Mõttespordi MM 11.09-16.11.2020 / Bydgoszcz, Poola
Rugby MM 17.09-19.09.2020 / La Plata, Argentiina
Veesuusa ja veelaua MM 22.09-27.09.2020 / Dnipro, Ukraina
Cheerleadingu MM 24.09-26.09.2020 / Wonju, Lõuna-Korea
Poksi MM 10.10-15.10.2020 / Katowice, Poola
Jõutõstmise MM 20.10-24.10.2020 / Gangjin, Lõuna-Korea
Maadluse MM 27.10-01.11.2020 / TBC
Karate MM 05.11-08.11.2020 / Brasilia, Brasiilia
Sulgpalli MM 16.11-22.11.2020 / Bangkok, Tai
Sportronimise MM Torino (ITA)
Wushu MM TBC
Muaythai MM TBC
Sambo MM TBC