Eesti Akadeemiline Spordiliit

Toimusid Üliõpilaste meistrivõistlused Judos (0)

Pühapäeval 14. oktoobril kogunesid Üliõpilased Tartus, A Le Coqi spordihoones, kus toimusid Üliõpilaste meistrivõistlused Judos. Registreerinud oli võistlejaid 20. Mõned loobumised ja vigastused välja arvata, siis võistlustulle asus 12 sportlast.

Põnevaid duelle oli palju, millest võitjana väljusid pigem kogenumad sportlased. Osa võttis ka kahekordne Universiaadi medalist Juhan Mettis (Tartu Ülikool). Samuti Euroopa MV 9. ja Kadettide Euroopa MV 3. koht Mattias Kuusik (Tartu Ülikool). Mõlemad mehed olid oma kaalus kindlad, ning seljatasid vastase kahel korral. Mettis sai kahel korral jagu Hans Peedost (Eesti Maaülikool) ning Kuusik seljatas kahel korral Taavi Bekkeri (Sisekaitseakadeemia).

Põnevam oli võistlus meeste -73kg klassis, kus veel ennem viimast matsi kohad jagatud polnud. Esimese koha saavutas lõpuks Pärt Laas (Eesti Merekool) ning teiseks tuli Orcar Pertelson (Estonian Business School).
Naiste arvestuses saavutas esimese koha Triinu Liis Sepp, kes samuti vastase kahel korral seljatas.

Eesti Akadeemiline spordiliit tänab kõiki osalejad ning veelkord õnnitlused Võitjatele!