Üliõpilaste meistrivõistlused  Üliõpilaste suvemängud  Universiaadid
Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev - IDUS / Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev - IDUS
EASL » Uudiste arhiiv » 2018 » Oktoober Prindi
Jaanuar    Veebruar    Märts    Aprill    Mai    Juuni    Juuli    August    September    Oktoober    November

Üliõpilaste meistrivõistlused discgolfis (0)

Toimusid esimesed Üliõpilaste meistrivõistlused discgolfis!

Võistlused peeti Tartus, Tähtvere Dendropargi discgolfi radadel, laupäeval 06.10.18, kell 11.00.
Ilm oli küll natuke kehv ning tuul tugev, kuid sellest hoolimata asus võistlustulle 38 meest ja 12 naist. Proovivisked ja registreerimine avati juba 10.00, et kaugemalt tulnud osavõtjaid saaksid erinevaid radu proovida.

Esimesed rajad olid natuke rabedad ning võistlejatel läks tavalisest natuke rohkem aega tingimustega harjumiseks. Mida võistlus edasi, seda paremaks muutusid ka ilm ning tulemused.

Meeste arvestuses näitas suurepärast klassi Albert Tamm, kes muide sellel aastal tuli ka Discgolfi Eesti meistriks! Konkurentsis püsisid veel: Siimeon Elias Pilli, Marvin Liblik, Martin Malm, Rene Koppel ja Siim Isup. Tihedas võistluses napsas siiski esikoha Albert Tamm (Tartu Tervishoiu Kõrgkool). Teiseks tuli noor Siimeon Elias Pilli (Estonian Business School), kolmandaks Marvin Liblik (Tallinna Tehnikakõrgkool). 4.-6. koht jäid jagamisele- Martin Malm (Eesti Maaülikool), Rene Koppel (Tallinna Ülikool) ja Siim Isup (Tallinna Tehnikaülikool).

Naiste arvestuses võistlesid peamiselt esikoha pärast kolm naist: Triin Rannak, Gretlin Isoborn Raud ja Marita Pirnipuu. Ka seal läks kohtade jagamiseks alles päris viimastel radadel, kus esikoha hõivas Triin Rannak (Eesti Maaülikool), teise koha saavutas Gretlin Isoborn Raud (Tallinna Tehnikaülikool) ning kolmandale kohale tuli Marita Pirnipuu (Tartu Ülikool).

Võistlejad jäid tulemustega väga rahule kuigi tõdesid, et järgnevatel aastatel võiks discgolfi võistlus natukene pikem olla.
Suured tänud kõigidele osalejatele ning veelkord palju õnne võitjatele.