Eesti Akadeemiline Spordiliit


Nädalavahetusel selgusid Eesti üliõpilasmeistrid lauatennises. (0)

Pühapäeval, 12. novembril 2017, toimusid Tallinnas TTÜSpordihoones Eesti üliõpilaste meistrivõistlused lauatennises, kus selgitati parimad nii harrastajate kui meistrite hulgas.

Meeste meistriliiga turniiril osales kokku 9 sportlast, kellest poolfinaal jõudsid mõlema alagrupi kaks paremat. Esimeses poolfinaalis kohtusid omavahel Toomas Libene (TTÜ) ja Varmo Onton (TKTK), teises poolfinaalis olid vastamisi Keit Reinsalu (TTÜ) ja Sören Rothberg (TMK). Finaali jõudsid Toomas Libene ja Sören Rothberg. Esikohamängus näitas Libene selgelt paremat mängu ja tuli kindla võiduga üliõpilasmeistriks. Kolmadaks tuli Varmo Onton, kes võitis väga tasavägises mängus Keit Reinsalu.


Naistest tuli üliõpilasmeistriks kindla ülekaaluga Reelica Hanson (Rakvere Reaalgümnaasium), kes ei kaotanud turniiri jooksul ainsatki setti. Teiseks tuli Maarika Toompere (TLÜ) ja kolmadaks Johanna Christjanson (TÜ).


Meeste harrastajate turniirile oli tulnud 11 osalejat. Võitjaks tuli Marec Herman (TLÜ), kes võitis ülekaalukalt kõik mängud. Finaalis kaotusega leppinud Maksim Titkov (TLÜ) tuli teiseks. Kolmanda koha võitja pidi läbima miinusringi ja sellega sai hakkama Jens Veende, kes alistas tasavägises mängus Kristjan Salumaa.


Naiste harrastajate turniiril osales 4 mängijat. Parima harrastumängija nimetuse naiste arvestuses sai endale Erika Kuldla (TTÜ), kes ei kaotanud alagrupimängudes ühtegi mängu. Teiseks tuli Kristel Talv (SKA) ja kolmandaks Kairi Papstel (TTÜ)


Eesti Akadeemiline Spordiliit