Eesti Akadeemiline Spordiliit
 Uudised
 Uudiste arhiiv
 EASL
 Kalender
 Koolitus
 Galerii
 Registreeru
 Medalivõitjad
 Postilist
 Lingid
 In English
Partnerid
Kultuurkapital

ISC

ROI

Hasartmängumaksu Nõukogu
Pilt EASL ürituselt
Üliõpilaste meistrivõistlused  Üliõpilaste suvemängud  Universiaadid
Eesti Üliõpilaste MV-te KALENDER / PILT
YLIPALL 2017 / Üliõpilaste XVIII Suvemängud
SELLi mängud 2018 / SELLi mängud 2018
EASL » Uudised Prindi

Nädalavahetusel selgusid Eesti üliõpilasmeistrid lauatennises. (0)

Pühapäeval, 12. novembril 2017, toimusid Tallinnas TTÜSpordihoones Eesti üliõpilaste meistrivõistlused lauatennises, kus selgitati parimad nii harrastajate kui meistrite hulgas.

Meeste meistriliiga turniiril osales kokku 9 sportlast, kellest poolfinaal jõudsid mõlema alagrupi kaks paremat. Esimeses poolfinaalis kohtusid omavahel Toomas Libene (TTÜ) ja Varmo Onton (TKTK), teises poolfinaalis olid vastamisi Keit Reinsalu (TTÜ) ja Sören Rothberg (TMK). Finaali jõudsid Toomas Libene ja Sören Rothberg. Esikohamängus näitas Libene selgelt paremat mängu ja tuli kindla võiduga üliõpilasmeistriks. Kolmadaks tuli Varmo Onton, kes võitis väga tasavägises mängus Keit Reinsalu.


Naistest tuli üliõpilasmeistriks kindla ülekaaluga Reelica Hanson (Rakvere Reaalgümnaasium), kes ei kaotanud turniiri jooksul ainsatki setti. Teiseks tuli Maarika Toompere (TLÜ) ja kolmadaks Johanna Christjanson (TÜ).


Meeste harrastajate turniirile oli tulnud 11 osalejat. Võitjaks tuli Marec Herman (TLÜ), kes võitis ülekaalukalt kõik mängud. Finaalis kaotusega leppinud Maksim Titkov (TLÜ) tuli teiseks. Kolmanda koha võitja pidi läbima miinusringi ja sellega sai hakkama Jens Veende, kes alistas tasavägises mängus Kristjan Salumaa.


Naiste harrastajate turniiril osales 4 mängijat. Parima harrastumängija nimetuse naiste arvestuses sai endale Erika Kuldla (TTÜ), kes ei kaotanud alagrupimängudes ühtegi mängu. Teiseks tuli Kristel Talv (SKA) ja kolmandaks Kairi Papstel (TTÜ)


Eesti Akadeemiline Spordiliit

EASL » Uudised
Järgmised üritused
 03. detsember 
  Korpalli MV 
 21. detsember 
  Üliõpilaste meistrivõistlused poksis 
Küsitlus
Kas oled rahul sporditöö korraldusega oma koolis?
olen rahul
olukord on paranenud viimase aastaga
olukord on kehvem kui aasta tagasi
ei ole rahul
FISU

EUSA

ENAS
 Maarja Eesti Akadeemiline Spordiliit, Lai 24, 51006 Tartu, +372 7 333 233, easl@easl.ee