Eesti Akadeemiline Spordiliit


YLIPALL ehk endise nimega TudengiPall toimub Pärnus (0)

13-aastasetraditsiooniga menukas tudengispordi nädalavahetuse üritus “TudengiPall” saabkäesoleval aastal osaks #Ylisport festivalidest, lisaks uue nime ja  juurde 3 uut spordiala.


18.novembril Pärnu spordihoones toimuva YLIPALLI raames võetaksemõõtu TudengiPalli sõpradele juba tuntud spordialadel – Pimevõrkpallis (segavõistkondadele) ja Rahvatepallis (naistele). Korvpalli asemel lülitatakse sellestaastast alates programme 3x3 Korvpall,mis on viimastel aastatel tudengkonna hulgas jõudsalt populaarsust kogunud ningsobib oma olemuselt ka väga hästi #ylisport ürituste formaati. Täiesti uutespordialadena on ürituse programmis Pehmo-jalgpall(segavõistkondadele) ja vabaviskevõistlus,millest esimene on kohendatud reeglitega saalijalgall, mida mängitakse pehme jaohutu palliga. Traditsiooniliselt toimuvad osalejatele ka lustakadkõrgkoolidevahelised teatevõistlused.

Loomulikult ei jäätaaskord tulemata ka vinge tudengirongkäik läbiPärnu linna ning stiilipidu, kus selkorral teemaks: „Pink is the new Black“. Meelelahutusosa eestkannavad hoolt #ylispordi festivalide maskotid Karu ja Viilu!

Kuna võistlema pääseb igassealasse vaid piiratud arv võistkondasid (vaata täpsemalt ürituse üldjuhendist www.ylisport.ee), siis soovitameregistreeruda esimesel võimalusel. Pane kokku oma kooli/kursuse võistkondning tule osalema. PS! Mõnest teisestkõrgkoolist saad laenata oma võistkonda kuni 3 mängijat! 

Osavõtutasu on 25eurot tudengilt (vilistlastele ning kõrgkoolide ja nende spordiklubideja -keskuste töötajatele hind 30 eurot). Osavõtutasu sisaldab: osavõttuturniirist, toitlustust, põrandamajutust (oma matt ja magamiskott kaasa) jasissepääsu ametlikule stiilipeole. 

Registreerioma võistkond kuni 8. novembrini  aadressil staap@ylisport.ee.

Rohkem infot www.ylisport.eevõi staap@ylisport.ee

 

Kohtumiseni Pärnus!


Ylisport meeskond

Eesti AkadeemilineSpordiliit