Eesti Akadeemiline Spordiliit


YLIPALL ehk endise nimega TudengiPall toimub Pärnus (0)

13-aastase traditsiooniga menukas tudengispordi nädalavahetuse üritus “TudengiPall” saabkäesoleval aastal osaks #Ylisport festivalidest, lisaks uue nime ja  juurde 3 uut spordiala.


18.novembril Pärnu spordihoones toimuva YLIPALLI raames võetakse mõõtu TudengiPalli sõpradele juba tuntud spordialadel – Pimevõrkpallis (segavõistkondadele) ja Rahvatepallis (naistele). Korvpalli asemel lülitatakse sellest aastast alates programmi 3x3 Korvpall, mis on viimastel aastatel tudengkonna hulgas jõudsalt populaarsust kogunud ning sobib oma olemuselt ka väga hästi #ylisport ürituste formaati. Täiesti uute spordialadena on ürituse programmis Pehmo-jalgpall (segavõistkondadele) ja vabaviskevõistlus, millest esimene on kohendatud reeglitega saalijalgall, mida mängitakse pehme ja ohutu palliga. Traditsiooniliselt toimuvad osalejatele ka lustakad kõrgkoolidevahelised teatevõistlused.

Loomulikult ei jää taaskord tulemata ka vinge tudengirongkäik läbi Pärnu linna ning stiilipidu, kus sel korral teemaks: „Pink is the new Black“. Meelelahutus osa eest kannavad hoolt #ylispordi festivalide maskotid Karu ja Viilu!

Kuna võistlema pääseb igasse alasse vaid piiratud arv võistkondasid (vaata täpsemalt ürituse üldjuhendist www.ylisport.ee), siis soovitame registreeruda esimesel võimalusel. Pane kokku oma kooli/kursuse võistkond ning tule osalema. PS! Mõnest teisestkõrgkoolist saad laenata oma võistkonda kuni 3 mängijat! 

Osavõtutasu on 25eurot tudengilt (vilistlastele ning kõrgkoolide ja nende spordiklubide ja -keskuste töötajatele hind 30 eurot). Osavõtutasu sisaldab: osavõttu turniirist, toitlustust, põrandamajutust (oma matt ja magamiskott kaasa) ja sissepääsu ametlikule stiilipeole. 

Registreerioma võistkond kuni 8. novembrini  aadressil staap@ylisport.ee.

Rohkem infot www.ylisport.eevõi staap@ylisport.ee

 

Kohtumiseni Pärnus!


Ylisport meeskond

Eesti AkadeemilineSpordiliit