Eesti Akadeemiline Spordiliit


EASLi sporiseminar toimub 27.-29. oktoobril Kääriku Spordibaasis (0)

Eesti Akadeemiline Spordiliit kutsub kõikide kõrgkoolide aktiivseid ja spordilembelisi tudengeid osalema traditsioonilisele EASLi spordiseminarile, mis toimub 27.-29. oktoobril  2017.a. Kääriku Spordibaasis. 

Eesti Akadeemiline Spordiliit (EASL) korraldab üliõpilastele sporditeemalisi seminare juba 20 aastat. Traditsiooniliselt toimuvad koolitused kaks korda aastas ning erinevates vahvates paikades üle Eesti. Kolme aktiivse päeva jooksul viiakse tuntud lektorite ja oma ala tegijate poolt läbi põnevaid loenguid ja töötubasid. Eeloleva seminari kandvamateks teemadeks on uue spordisündmuse ellukutsumine, üliõpilassport ja selle arendamine ning sport kui elustiil. Arutleme ja väitleme ka muudel spordiga seotud teemadel. 

 Kääriku spordibaas pakub suurepärased võimalusi ka majutuseks, meelelahutuseks ning sportimiseks. Erinevad spordiväljakud, matka- ja kergliiklusteed ja kaunis kuppelmaastikuline loodus. Meelelahutusõhtud, (tünni)saunad ning loomulikult mugav majutus on vaid mõned märksõnad kohapealsetest võimalustest. 
              
Osavõtumaks vaid 70€ (sisaldab transporti, progrmmi, majutust, toitlustust, sporti ja meelelahutust kogu seminari vältel). Registreeru  kuni  16. oktoobrini easl@easl.ee või küsi lisainfot 7 333 233 

PS! Kuna osalejate arv on piiratud, siis palume registreerida esimesel võimalusel!