Eesti Akadeemiline Spordiliit


Selgusid üliõpilasmeistrid sulgpallis (0)

30. aprillil 2017 toimusid Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti Üliõpilaste Meistrivõistlused sulgpallis. Lisaks selgitati välja ka Universiaadile sõitev sulgpallikoondis. Parimad selgitati kahes tugevusklassis ja viies mänguliigis. Kokku osales 37 sulgpallurit 7 kõrgkoolist ja 5 gümnaasiumist.

Meesteüksikmängus tuli meistriks Mihkel Laanes (TTÜ), teise koha sai Mikk Järveoja (EMÜ) ja kolmandaks jäi Marcus Lõo (MHG).

Naisteüksikmängu meistriks tuli Hannaliina Piho (HTG), hõbemedali sai Kätlin Lattik (TÜ) pronksmedali Helen Kaarjärv (TÜ).

Meespaarismängu esikoha võitsid Mihkel Laanes ja Mikk Järveoja, teiseks jäid Sander Sauk (EMÜ) ja Heiko Zoober (TÜ) ning kolmanda koha said Mikk Õunmaa (JPG) ja Mihkel Talts (TÜ).

Naispaarismängus esikoha võitlesid välja Kati-Kreet Marran (NRG) ja Liisa-Lotta Tannik (JPG) ning teiseks jäid Hannaliina Piho ja Sigrid-Laura Moora (TTG) ja kolmandaks tulid Eliise Kikas (TTÜ) ja Sale-Liis Teesalu (THK).

Segapaarismängus võitsid Kaspar Kapp (TTÜ) ja Kati-Kreet Marran, teise koha  said Sander Sauk  ja Kätlin Lattik  ning kolmandaks jäid Mikk Õunmaa  ja Sigrid-Laura Moora.

Harrastajate liigas võitsid üksikmängudes Dennis Kumar (TTÜ), Mai-Liis Palm (EMÜ) ning paarismängudes Dennis Kumar/Helari Muld (TTÜ) ja Kertu Russak/Marina Serova (TÜ).

Universiaadi sulgpallikoondis sai moodustatud vastavalt võistlustulemustele järgnevalt:

Meestest: Mikk Järveoja, Mihkel Laanes, Heiko Zoober, Matis Kaart, Sander Sauk ja Kaspar Kapp

Naistest: Hannaliina Piho, Sigrid-Laura Moora ja Kätlin Lattik.

 

Projektijuht Heiki Sorge.